niedziela, 21 lipca 2013

Kobieta PIĘKNA.

Wbrew botoksom, liftingom i innym próbom  ingerencji w dzieło natury...

Mądrzy mężczyźni to wiedzą... ;-)

 

CYTUJĘ:

"Krzysztof Andrijew, autor książki "Klocki Szczęścia":

Wewnętrzne piękno to Samo Sedno Siebie - nienaruszalna istota kobiety,
pąk róży jej pragnień i doznań duchowych, który zakwita takimi "produktami cywilizacji", których żadna sieć handlowa nie ma w swojej ofercie: zdrowe ciało i duch, wewnętrzna harmonia, świadomość siebie, akceptacja własnego ciała i własnej natury, ciekawość siebie, ludzi i świata, pielęgnacja swej indywidualności i odmienności, spontaniczna zdolność do kontrolowanego szaleństwa, a przede wszystkim: odwaga w dociekaniu i głoszeniu Prawdy o Sobie Samej, prawdy, która zachwyca i boli.Zewnętrzne piękno kobiety sprawia, że nie potrafię się oprzeć pokusie obejrzenia się za nią na plaży. Wewnętrzne piękno sprawia, że kocham ją, pragnę jej miłości i będę trwał przy niej, czerpiąc z tego część własnego spełnienia i szczęścia nawet wtedy, gdy już nikt się za nią na plaży nie obejrzy.


 
Gildas Sidobre, dj hip-hop:


Wewnętrzne piękno istnieje. To duchowa rzeczywistość. To subtelna energia, którą kobieta emanuje na odległość i która czyni ją niezwykle pociągającą. Wewnętrzne piękno przejawia się przez mądrość, cierpliwość, dojrzałość, radość, humor, wyciszenie i nieokiełznany optymizm. To wiara, że wszystko jest możliwe i niczym nieskrępowana, bezwarunkowa miłość, zakochanie w życiu, zakochanie w sobie.
Wewnętrzne piękno wbrew pozorom jest niezwykle zmysłowe. To seksapil, który wypływa z głębi świadomości - ze świadomości ciała. To bardzo atrakcyjne. Te "miękkie" kobiece cechy wcale nie są takie miękkie, jak by się wydawało. Ich siła jest zniewalająca.Wewnętrzne piękno kobiety to czar, to magia, którą ona rozsiewa wokół siebie. Prawdziwa kobieta działa magnetycznie. Rzuca urok na Wszechświat, a ten jak zakochany kręci się wokół niej na skinienie paluszka."


                                                                                             (CYTAT pochodzi z art."Wewnętrzne piękno" portalu polki.pl)


POZOSTAŁO NAM MIEĆ NADZIEJĘ, ŻE JEST ICH WIĘCEJ, JAK DWÓCH ;-)))... 
                                                                                                                                                              POZDRAWIAM. 

www.efekt-motyla.eu 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz